Pracovník/ce na HELP LINKU pro Tichý jazyk

Náplň práce:

  • Telefonická a emailová podpora studentům kurzů znakového jazyka s připojením během večerních online lekcí probíhajících na platformě zoom.

Požadujeme:

  • osobu starší 18 let s osvědčením zdravotní postižené osoby (OZP)
  • schopnost učit se novým dovednostem a technologiím
  • zkušenost s prací na počítači
  • znalost platformy Zoom, kde probíhá výuka
  • absenci aktuálního zaměstnání na jiném chráněném pracovišti
  • schopnost jasně a efektivně komunikovat pomocí telefonu mluvenou češtinou
  • pracovní flexibilitu ve večerních hodinách během kurzů (pondělí až čtvrtek)
  • odolnost vůči stresu

Nabízíme:

  • kompletní zaškolení
  • smysluplná práce a příjemné pracovní prostředí
  • částečný úvazek až 0,25
  • sleva na produkty z Tiché kavárny
  • flexibilita práce

Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala, určitě mi zašlete svůj životopis na mailovou adresu eva.wieserova@tichysvet.czRáda se s Vámi spojím a můžeme probrat podrobnosti o pracovní pozici, popřípadě si dát osobní schůzku.

Těšíme se na Vás!